Děti a studenti

Jednolůžko s úložným prostorem QUATRO

Cena : od 6 490,-

Jednolůžko s úložným prostorem má volně ložený rošt a matraci. V nabídce ve dvou velikostech - v šířce 80 nebo 90 cm. Velký výběr ecokůží a potahových látek. Záruka 5 let. 

Válenda s úložným prostorem a dvěma čely ELITE 

Cena : od 5 990,-

Válenda s úložným prostorem, dvěma čely a pevně přičalouněnou matrací a roštem. V nabídce ve dvou šířkách - š.110 nebo 140 cm, levé nebo pravé provedení. Velký výběr ecokůží a potahových látek.

Válenda s úložným prostorem ZAPA

Cena : od 6 490,-

Válenda s čelem, úl.prostorem s pevně přičalouněnou matrací a lamelovým roštem. V nabídce v šířce 110 nebo 140 cm. Výška ložné plochy 49 cm. Velký výběr potahových látek.

Válenda s úložným prostorem GREY, s polohováním

Cena : od 5 490,-

Válenda s čelem, úl.prostorem s pevně přičalouněnou matrací a lamelovým roštem (polohování hlava). Výška ložné plochy 53 cm. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru matrace. Velký výběr potahových látek.

Válenda s úložným prostorem LOMA, s polohováním

Cena : od 4 890,--

Válenda s čelem, úl.prostorem s pevně přičalouněnou matrací a lamelovým roštem (polohování hlava). Výška ložné plochy 51 cm. Možnost výběru matrace. Velký výběr potahových látek.

Válenda s úložným prostorem BOB

Cena : od 4 290,-

Válenda s čelem, úl.prostorem s pevně přičalouněnou matrací a lamelovým roštem nebo deskou. Prošitý povrch postele. Možnost výběru matrace. Velký výběr potahových látek.

Postel jednolůžko OTOMAN

Cena : od 5 858,-

Tradiční relaxační lenoška v moderním pojetí. Celočalouněná postel na dřevěných podstavcích. Možnost výběru matrace a potahové látky.

Postel jednolůžko JUPITER

Cena : od 9 482,-

Praktické jednolůžko s velkým úložným prostorem, velkým čelem a područkou. Pravé nebo levé provedení. Možnost výběru matrace, roštu, potahové látky.

Postel jednolůžko KLIO

Cena : od 5 046,- (bez matrace)

Luxusní válenda na chromových podstavcích. Určené pro volně vloženou matraci. Nabízíme v provedení s čelem nebo bez čela.  Možnost výběru matrace, roštu, potahové látky.

Postel jednolůžko ARGOS

Cena : od 5 840,- (bez matrace)

Jednoduché čalouněné jednolůžko s výklopným úložným prostorem a dvěma čely. Určené pro volně vloženou matraci. Pravé nebo levé provedení. Možnost výběru matrace, roštu, potahové látky.

Postel jednolůžko CALYPSO

Cena : od 6 448,- (bez matrace)

Moderní čalouněné jednolůžko s výklopným úložným prostorem a dvěma čely. Určené pro volně vloženou matraci. Pravé nebo levé provedení. Možnost výběru matrace, roštu, potahové látky.

Postel jednolůžko APOLÓN

Cena : od 7 745,-

Oblíbené jednolůžko s velkým úložným prostorem, velkým a malým čelem. Pravé nebo levé provedení. Možnost výběru matrace, roštu, potahové látky.

Studentský pokoj - řada SILUET

Funkční nábytek pro mládež s originálním designem. Možnosti zajímavých barevných kombinací a vyzdobení interiéru pomocí stylových nálepek. Velká variabilita prvků i do malého prostoru.

Dětský pokoj - řada NEXT

Kvalitní praktický nábytek pro starší děti umožňuje účelné vybavení i menších dětských pokojů. Každý školák si může zvolit vlastní sestavu a barevnou kombinaci.

Dětský pokoj - řada MIA

Pohádkové bydlení pro kluky a holčičky. Široká škála veselých barev, velké množství prvků, navržených s ohledem na potřeby menších dětí, hravost a tvůrčí přístup při vytváření kompozice dětského pokoje.

Kontejner ZK 01

Cena : od 2 195,-

Kontejner na kolečkách se zásuvkami. Možnost výběru barevného provedení.

Kontejner ZK 03

Cena : od 2 415,-

Kontejner na kolečkách se zásuvkami.  Možnost výběru barevného provedení.

Kontejner PK 02

Cena : od 1 385,-

Policový kontejner na kolečkách s nastavitelnými policemi.  Možnost výběru barevného provedení.

Psací stůl PC 05

Cena : od 2 855,-

Psací stůl je z lamina tl. 18 mm, hrany ABS 1 mm, nohy ABS 0,5 mm. Se zásuvkami.  Rozměr 115 x 60 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.

Psací stůl PC 04

Cena : od 2 305,-

Psací stůl je z lamina tl. 18 mm, hrany ABS 1 mm, nohy ABS 0,5 mm. S výsuvnou deskou a zásuvkami.  Rozměr 110 x 60 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.

Rohový psací stůl PC 06

Cena : od 1 690,-

Rohový psací stůl je z lamina tl. 18 mm, hrany ABS 1 mm, nohy ABS 0,5 mm.  Rozměr 90 x 90 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.

Psací stůl PC 08

Cena : od 2 145,-

Jednoduchý psací stůl je z lamina tl. 25 mm, hrany ABS 2 mm, nohy ABS 0,5 mm.  Rozměr 135 x 60 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.

Psací stůl PC 07

Cena : od 1 375,-

Jednoduchý psací stůl je z lamina tl. 18 mm, hrany ABS 1 mm, nohy ABS 0,5 mm.  Rozměr 110 x 55 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.

Psací stůl PC 03

Cena : od 1 425,-

Psací stůl je z lamina tl. 18 mm, hrany ABS 1 mm, nohy ABS 0,5 mm.  Rozměr 90 x 53 cm, výška 75 cm. Možnost výběru barevného provedení.