Matrace

Matrace HORSE GOLD

Cena : 6 930,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. Matrace vyrobená z pružných patentovaných pěn EUCAPUR IYOS, ve středové části jsou dvě vrstvy koňských žíní.

Matrace BLACK HORSE

Cena : 4 990,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Vyrobená z profilované VISCOelastické pěny, vrstvy koňských žíní a HR studené pěny. 

Matrace SEA GRASS COMFORT

Cena : 6 930,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5-ti zónová matrace. Matrace s oboustranným antidekubitním profilováním pro maximální oporu svalů a páteře. Jádro je tvořeno z BIO pěny, EUCAPUR IYOS pěny a vláken z mořské trávy. 

Matrace SOYA DE LUXE

Cena : 7 890,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Jádro tvoří značková pěna EUCAPUR IYOS s obsahem přírodních olejů o dvou tuhostech, BIO pěna a kokosová vlákna.

Matrace HORSE DREAM GOLD

Cena : 9 580,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. Exkluzivní matrace s jedinečnými a nenahraditelnými vlastnostmi. Jádro tvoří latex, koňské žíně a vlákna z Agáve.

Matrace TINA

Cena : 2 990,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. Matrace vyrobená ze dvou typů profilovaných tepelně modifikovaných PUR pěn.

Matrace LINDA 

Cena : 4 190,-

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5-zónová matrace. Matrace o dvou tuhostech. Vyrobená z HR studené pěny, VISCO pěny a kvalitní PUR pěny. Střed matrace tvoří 3D profil speciálního tvaru pro provzdušnění matrace. 

Matrace ANGELIKA 

Cena : 4 890,- 

Ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5-zónová matrace. Vyrobená ze značkové pěny BIOGREEN, VISCO pěny, střed matrace z lehčené PUR pěny.

Matrace MARIKA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 7 620,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Vyrobená ze značkové pěny BIOGREEN, střed matrace z lehčené PUR pěny.

Matrace VENUŠE - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 4 720,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Vyrobena z kvalitní PUR pěny tepelně modifikované - dvě tuhosti, masážní nopy.

Matrace LORETA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 8 490,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Lehací plochy vyrobené kombinací VISCO pěny a vysokotuhostní HR stud. pěny. Díky své výšce je vhodná i pro seniory. Antialergický potah.

Matrace HORSE ELASTIC - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA

Cena : 8 490,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. Velmi pohodlná matrace s vysokou životností vyrobená z visco pěny, PUR pěny a pravých koňských žíní. 

Matrace ELITA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA

Cena : 5 290,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Vyrobena z kvalitní PUR pěny tepelně modifikované. Výborné ortopedické vlastnosti. Pohodlná, větratelná, univerzální matrace.

Matrace METEORA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 6 890,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5-zónová matrace. Matrace s profilováním na lehacích plochách, kombinovaná s PUR pěnou. Velmi vzdušná matrace s kokosovými vlákny.

Matrace TANTRA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 7 790,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5 zónová matrace z HR studené pěny příčně profilovaná, vysoká, univerzální, vhodná pro děti i dospělé.

Matrace MAXIMA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA

Cena : 8 590,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 5-zónová matrace. Vysoká matrace s profilováním na lehacích plochách.Velmi vzdušná matrace s kokosovými vlákny. Vhodná i pro seniory.

Matrace HORSE ACTIVE - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA 

Cena : 10 590,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. 7-zónová matrace. Vyrobena z pravých koňských žíní, velmi vhodná pro aktivní lidi, k dokonalé relaxaci. Má dvě rozdílné tuhosti.

Matrace DITA - akční nabídka 1 + 1 ZDARMA

Cena : 6 390,- (za dva kusy)

DVĚ MATRACE ZA CENU JEDNÉ + ke každé matraci anatomický polštář ZDARMA. Pohodlná matrace pro zvýšenou zátěž. Střed matrace z rekonstituované PUR pěny, na stranách vrstvy PUR pěny a viscoelastické pěny.