Nábytek do obývacího pokoje

Obývací stěna PARIS typ 16

Cena : od 19 572,-

Obývací stěna PARIS - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor bardolino brown. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna PEKING typ 16

Cena : od 15 932,-

Obývací stěna PEKING - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy bardolino brown. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna DAKAR typ 15

Cena : od 14 812,-

Obývací stěna DAKAR - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor pinia. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna AURÉLIA typ 15

Cena : od 17 332,-

Obývací stěna AURÉLIA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub canyon. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna MELÁNIE typ 15

Cena : od 17 528,-

Obývací stěna MELÁNIE - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy v dekoru dub dark. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení

Obývací stěna XÉNIA typ 15

Cena : od 16 772,-

Obývací stěna XÉNIA - vyrobená z laminomateriálu, korpus bardolino, přední plochy bardolino. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna ALABAMA typ 15

Cena : od 17 332,-

Obývací stěna ALABAMA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub star. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna INDIANA typ 15

Cena : od 19 572,-

Obývací stěna INDIANA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub star. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna CALIFORNIA typ 01

Cena : od 22 932,-

Obývací stěna CALIFORNIA - moderní design, vyrobená z laminomateriálu, korpus bardolino brown, přední plochy jasmín lesk. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení. 

Obývací stěna CÉLINE MILANO typ 05

Cena : od 25 172,-

Obývací stěna CÉLINE - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor bardolino. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení. 

Obývací stěna PARIS "38" typ 15

Cena : od 19 012,-

Obývací stěna PARIS "38" - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor black. Tloušťka mat. 38 mm. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna PARIS typ 01

Cena : od 25 620,-

Obývací stěna PARIS - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor cortina grey. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna DAKOTA "38" typ 01

Cena : od 20 412,-

Obývací stěna DAKOTA "38" - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub star. Tloušťka mat. 38 mm. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení. 

Obývací stěna PORTO typ 01

Cena : od 21 532,-

Obývací stěna PORTO - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor kaštan. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení. 

Obývací stěna MELÁNIE typ 02

Cena : od 21 812,-

Obývací stěna MELÁNIE - vyrobená z laminomateriálu, korpus bardolino, přední plochy bílá. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna AURÉLIA typ 02

Cena : od 19 012,-

Obývací stěna AURÉLIA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor kaštan. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna XÉNIA typ 04

Cena : od 19 012,-

Obývací stěna XÉNIA - vyrobená z laminomateriálu, korpus bardolino, přední plochy jasmín vysoký lesk. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna ALABAMA typ 01

Cena : od 17 612,-

Obývací stěna ALABAMA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub star. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna DAKOTA

Cena : od 19 012,-

Obývací stěna DAKOTA - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub star. Možnost výběru sestavy, jednotlivých prvků, osvětlení, barevného provedení.

Obývací stěna DALAS typ 02

Cena : od  21 800,-

Obývací stěna DALAS - vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor cortina blac. Prvky DALAS lze libovolně kombinovat a vytvořit tím jakoukoliv sestavu různé velikosti nebo se mohou použít jako samostatně stojící solitery. 

Sedací souprava LAURA

Cena : od 30 180,-

Moderní celoučalouněná sedací souprava s vysokou variabilitou sestav. Komfort sezení zaručuje systém odpružení a použití studených PUR pěn. Možnost výběru potahové látky. Sedací soupravu lze vyrobit přímo na míru.

Sedací souprava IVETA

Cena : od 30 970,-

Elegantní a vzhledově odlehčená souprava s rozkladem a úl.prostorem, v kombinaci s masivním dřevem. Vysoká opěrná část zaručuje pohodlí. Komfort sezení ještě zvyšuje systém dvojího odpružení a kvalitní PUR pěny.

Sedací souprava EVA

Cena : od 31 570,-

Moderní souprava vyráběná v kombinaci masiv. bukového dřeva a čalouněných prvků. Při rozložení vznikne jedno nebo dvě pohodlná lůžka. Za opěrák lze vsunout vyvýšené polštářky pro zvýšení komfortu sezení.

Sedací souprava BARBORA ROHOVÁ

Cena : od 31 660,-

U této rohové sedací soupravy oceníte její pohodlnost i jednoduchý způsob rozkládání. Lze ji objednávat v různém provedení a sestavách. Sestavu lze samozřejmě doplňovat samostatnými křesly, taburety, polštářky.

Sedací souprava BARBORA

Cena : od 29 410,-

Klasická sedací souprava v kombinaci masivních bukových boků a čalouněných sedáků a opěráků. Je vhodná i do menších bytů. Pohovka je rozkládací a lze jednoduchým způsobem rozložit každé ze dvou lůžek zvlášť.

Sedací souprava AGÁTA

Cena : od 27 440,-

Celočalouněná sedací souprava Agáta umožňuje sestavovat jednotlivé prvky do požadované sestavy. Nabízí křesla ve dvou různých provedeních - křeslo pevné nebo polohovací. Díky vysokému opěráku (107 cm) zajišťuje maximální pohodlí sezení. 

Sedací souprava THOMA 

Cena : od 24 926,-

Luxusní polštářová sedací souprava na chromovaných podstavcích s velmi pohodlným sezením. Libovolná sestava v pravém nebo levém provedení. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky. 

Sedací souprava PONTOS 

Cena : od 18 847,-

Rohová sedací souprava s rozkladem a úložným prostorem. Opěráky - odnímatelné a měkce plněné polštáře, prošity knoflíky. Pravé nebo levé provedení. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky. 

Sedací souprava OTOS II.

Cena : od 13 234,-

Sedací souprava s úložnými prostory - klasická pohovka s chromovými podstavci. Možnost výběru potahové látky, možnost výroby v atypických rozměrech.

Sedací souprava OTOS

Cena : od 21 918,-

Moderní sedací souprava na kovových podstavcích (chrom), rozkládací, s úložným prostorem, vhodná pro trvalé spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky, možnost výroby v atypických rozměrech.

Sedací souprava MAXIM

Cena : od 12 033,-

Luxusní sedací souprava s možností rozkládání. Velmi oblíbená sedací souprava, s vyšším opěrákem, splňuje požadavky zákazníka pro pohodlné sezení s dostatečnou opěrou zad. Možnost výběru potahové látky a matrace. 

Sedací souprava MARS II.

Cena : od 19 145,-

Rohová sedací souprava s klasickými opěrnými polštáři s měkkou výplní, zaručující dostatečné pohodlí a komfort. Na každodenní spaní s rozkladem a úložným prostorem. S područkami nebo volným rohem. Možnost výběru potahové látky a matrace. Pravé nebo levé provedení.

Sedací souprava FLORA  

Cena : od 21 890,-

Kvalitní sedací souprava na každodenní spaní s rozkladem a úložným prostorem. S područkami nebo volným rohem. Možnost výběru potahové látky a matrace. Volitelný doplněk - opěrka hlavy. Pravé nebo levé provedení.

Sedací souprava ATLANTA 

Cena : od 22 993,-

Moderní rozkládací sedací souprava s odnímatelnými polštáři z PUR nebo HR pěny, má snadné rozkládání a objemný úložný prostor. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky. 

Polohovací křeslo ušák AGÁTA

Cena : od 9 690,-

Agátu nabízíme jako křeslo nebo ušák s polohováním. U polohovacího křesla je nastavitelná poloha opěrky nohou, ale také poloha opěráku zad až téměř do vodorovné polohy. Možnost výběru potahové látky. 

Křeslo ušák AGÁTA

Cena : od 7 050,-

Agátu nabízíme jako křeslo nebo ušák - pevné, bez polohování. Možnost výběru potahové látky. 

Rozkládací křeslo DOYLE

Cena : od 8 224,-

Praktické rozkládací křeslo DOYLE. Opěrný polštář je možné využít po rozlož.jako podhlavník. DOYLE - nabízíme jako křeslo nebo pohovku ve dvou šířkách. Možnost výběru druhu matrace, tvaru područek a potahové látky.

Rozkládací křeslo KRONOS

Cena : od 9 812,-

Rozkládací křeslo KRONOS s úložným prostorem. Opěrný polštář je možné využít po rozložení jako podhlavník. Možnost výběru druhu matrace, tvaru područek a potahové látky. Nabízíme křeslo, dvojkřeslo, trojkřeslo.

Křeslo FLORA

Cena : od 5 375,-

Jednoduché křeslo k sedací soupravě FLORA, s výklopným úložným prostorem. Nabízíme změnu tvaru područek. Možnost výběru potahové látky.

Polohovací relaxační křeslo HAWAI

Cena : od 14 888,-

Relaxační polohovací křeslo "amerického typu" je nezbytnou součástí moderního interiéru.  Možnost výběru potahové látky.

Křeslo KOBRA

Cena : od 3 103,-

Osvědčené praktické a pohodlné křeslo určené do bytů, kanceláří nebo zasedacích prostor. Výhodou křesla je jeho malá prostorová náročnost. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo COSMO

Cena : od 3 748,-

Pohledné křeslo půlkruhového typu na podstavcích. Volitelné podstavce z chromovaného kovu nebo dřeva dle nabídky. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo ušák BEDROS

Cena : od 7 563,-

Moderní pohodlné křeslo typ "ušák" s vysokým opěradlem, bederní výztuhou a polstrovanými bočními opěrkami hlavy. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo ušák ATHOS 

Cena : od 6 966,-

Tradiční pohodlné křeslo typ "ušák" s vysokým opěradlem, bederní výztuhou a polstrovanými bočními opěrkami hlavy. Možnost výběru potahové látky.

Konferenční stůl K400 

Cena : 2 590,-

Konferenční stůl z lamina, horní deska lamino tl. 36 mm, podnož lamino tl. 18 mm. ABS hrany. Rozměr 110 x 60 cm, výška 55 cm. Možnost výběru barevného provedení.