Křesla a ušáky

Polohovací křeslo ušák AGÁTA

Cena : od 9 690,-

Agátu nabízíme jako křeslo nebo ušák s polohováním. U polohovacího křesla je nastavitelná poloha opěrky nohou, ale také poloha opěráku zad až téměř do vodorovné polohy. Možnost výběru potahové látky. 

Křeslo ušák AGÁTA

Cena : od 7 050,-

Agátu nabízíme jako křeslo nebo ušák - pevné, bez polohování. Možnost výběru potahové látky. 

Rozkládací křeslo DOYLE

Cena : od 8 224,-

Praktické rozkládací křeslo DOYLE. Opěrný polštář je možné využít po rozlož.jako podhlavník. DOYLE - nabízíme jako křeslo nebo pohovku ve dvou šířkách. Možnost výběru druhu matrace, tvaru područek a potahové látky.

Rozkládací křeslo KRONOS

Cena : od 9 812,-

Rozkládací křeslo KRONOS s úložným prostorem. Opěrný polštář je možné využít po rozložení jako podhlavník. Možnost výběru druhu matrace, tvaru područek a potahové látky. Nabízíme křeslo, dvojkřeslo, trojkřeslo.

Křeslo FLORA

Cena : od 5 375,-

Jednoduché křeslo k sedací soupravě FLORA, s výklopným úložným prostorem. Nabízíme změnu tvaru područek. Možnost výběru potahové látky.

Polohovací relaxační křeslo HAWAI

Cena : od 14 888,-

Relaxační polohovací křeslo "amerického typu" je nezbytnou součástí moderního interiéru.  Možnost výběru potahové látky.

Křeslo KOBRA

Cena : od 3 103,-

Osvědčené praktické a pohodlné křeslo určené do bytů, kanceláří nebo zasedacích prostor. Výhodou křesla je jeho malá prostorová náročnost. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo COSMO

Cena : od 3 748,-

Pohledné křeslo půlkruhového typu na podstavcích. Volitelné podstavce z chromovaného kovu nebo dřeva dle nabídky. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo ušák BEDROS

Cena : od 7 563,-

Moderní pohodlné křeslo typ "ušák" s vysokým opěradlem, bederní výztuhou a polstrovanými bočními opěrkami hlavy. Možnost výběru potahové látky.

Křeslo ušák ATHOS 

Cena : od 6 966,-

Tradiční pohodlné křeslo typ "ušák" s vysokým opěradlem, bederní výztuhou a polstrovanými bočními opěrkami hlavy. Možnost výběru potahové látky.