Sedací soupravy

Sedací souprava LAURA

Cena : od 30 180,-

Moderní celoučalouněná sedací souprava s vysokou variabilitou sestav. Komfort sezení zaručuje systém odpružení a použití studených PUR pěn. Možnost výběru potahové látky. Sedací soupravu lze vyrobit přímo na míru.

Sedací souprava IVETA

Cena : od 30 970,-

Elegantní a vzhledově odlehčená souprava s rozkladem a úl.prostorem, v kombinaci s masivním dřevem. Vysoká opěrná část zaručuje pohodlí. Komfort sezení ještě zvyšuje systém dvojího odpružení a kvalitní PUR pěny.

Sedací souprava EVA

Cena : od 31 570,-

Moderní souprava vyráběná v kombinaci masiv. bukového dřeva a čalouněných prvků. Při rozložení vznikne jedno nebo dvě pohodlná lůžka. Za opěrák lze vsunout vyvýšené polštářky pro zvýšení komfortu sezení.

Sedací souprava BARBORA ROHOVÁ

Cena : od 31 660,-

U této rohové sedací soupravy oceníte její pohodlnost i jednoduchý způsob rozkládání. Lze ji objednávat v různém provedení a sestavách. Sestavu lze samozřejmě doplňovat samostatnými křesly, taburety, polštářky.

Sedací souprava BARBORA

Cena : od 29 410,-

Klasická sedací souprava v kombinaci masivních bukových boků a čalouněných sedáků a opěráků. Je vhodná i do menších bytů. Pohovka je rozkládací a lze jednoduchým způsobem rozložit každé ze dvou lůžek zvlášť.

Sedací souprava AGÁTA

Cena : od 27 440,-

Celočalouněná sedací souprava Agáta umožňuje sestavovat jednotlivé prvky do požadované sestavy. Nabízí křesla ve dvou různých provedeních - křeslo pevné nebo polohovací. Díky vysokému opěráku (107 cm) zajišťuje maximální pohodlí sezení. 

Sedací souprava THOMA 

Cena : od 24 926,-

Luxusní polštářová sedací souprava na chromovaných podstavcích s velmi pohodlným sezením. Libovolná sestava v pravém nebo levém provedení. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky. 

Sedací souprava PONTOS 

Cena : od 18 847,-

Rohová sedací souprava s rozkladem a úložným prostorem. Opěráky - odnímatelné a měkce plněné polštáře, prošity knoflíky. Pravé nebo levé provedení. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky. 

Sedací souprava OTOS II.

Cena : od 13 234,-

Sedací souprava s úložnými prostory - klasická pohovka s chromovými podstavci. Možnost výběru potahové látky, možnost výroby v atypických rozměrech.

Sedací souprava OTOS

Cena : od 21 918,-

Moderní sedací souprava na kovových podstavcích (chrom), rozkládací, s úložným prostorem, vhodná pro trvalé spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky, možnost výroby v atypických rozměrech.

Sedací souprava MAXIM

Cena : od 12 033,-

Luxusní sedací souprava s možností rozkládání. Velmi oblíbená sedací souprava, s vyšším opěrákem, splňuje požadavky zákazníka pro pohodlné sezení s dostatečnou opěrou zad. Možnost výběru potahové látky a matrace. 

Sedací souprava MARS II.

Cena : od 19 145,-

Rohová sedací souprava s klasickými opěrnými polštáři s měkkou výplní, zaručující dostatečné pohodlí a komfort. Na každodenní spaní s rozkladem a úložným prostorem. S područkami nebo volným rohem. Možnost výběru potahové látky a matrace. Pravé nebo levé provedení.

Sedací souprava FLORA  

Cena : od 21 890,-

Kvalitní sedací souprava na každodenní spaní s rozkladem a úložným prostorem. S područkami nebo volným rohem. Možnost výběru potahové látky a matrace. Volitelný doplněk - opěrka hlavy. Pravé nebo levé provedení.

Sedací souprava ATLANTA 

Cena : od 22 993,-

Moderní rozkládací sedací souprava s odnímatelnými polštáři z PUR nebo HR pěny, má snadné rozkládání a objemný úložný prostor. K dispozici jsou volitelné výplně sedací i lehací plochy. Možnost výběru potahové látky.