Předsíně

Předsíňová stěna CÉLINE

Cena : od 14 161,-

Sestava je složená z šatní skříně se zásuvkou, výklopné komody se zásuvkou, zrcadla, věšákového panelu se zrcadlem a botníku.  Vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor ořech. Možnost výběru prvků, barevného provedení.

Předsíňová stěna PEKING typ 15

Cena : od 10 360,-

Sestava je složená z šatní skříně se zrcadlem, výklopné komody se zásuvkou, zrcadla a věšákového panelu. Vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub dark. Možnost výběru prvků, barevného provedení.

Předsíňová stěna MELÁNIE typ 13

Cena : od 8 820,-

Sestava je složená z šatní skříně, komody s dvířky, věšákového panelu a zrcadla. Vyrobená z laminomateriálu, korpus v dekoru bardolino čoko, přední plochy dekor jasmín ST26. Možnost výběru prvků, barevného provedení.

Předsíňová stěna PARIS typ 11

Cena : od 7 420,-

Sestava je složená z šatní skříně se zrcadlem, výklopné komody se zásuvkou a věšákového panelu. Vyrobená z laminomateriálu, korpus v bílé barvě,  přední plochy dekor violet. Možnost výběru prvků, barevného provedení.

Předsíňová stěna XÉNIA typ 15 

Cena : od 11 172,-

Sestava je složená z šatní skříně, komody se zásuvkou, věšákového panelu a zrcadla. Vyrobená z laminomateriálu, korpus i přední plochy dekor dub bardolino. Možnost výběru prvků, barevného provedení.