Rozkládací pohovky

Rozkládací pohovka TANDEM KLASIK

Cena : od 15 760,-

TANDEM KLASIK z je unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého se v rozloženém stavu vytvoří luxusní dvojlůžko. Možnost výběru z několika barev lamina nebo masivního dřeva v několika odstínech moření, rovné nebo oblé provedení rohů čel. Oceněna certifikátem ČESKÁ KVALITA.

Rozkládací pohovka MONIKA

Cena : od 14 358,- 

Multifunkční rozkládací pohovka MONIKA s úložným prostorem a pevným roštem. Jednoduchou manipulací lze vytvořit velmi kvalitní dvojlůžko.  Možnost výběru potahové látky a druhu matrace.

Rozkládací pohovka METIS II.

Cena : od 16 037,- 

Rozkládací pohovka METIS II. s děleným výsuvným úložným prostorem sedačkového vzhledu. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. S opěrným čelem, ve kterém jsou integrovány výsuvné opěrky hlavy. Možnost výběru potahové látky a druhu matrace.

Rozkládací pohovka METIS

Cena : od 14 072,- 

Rozkládací pohovka METIS s děleným výsuvným úložným prostorem sedačkového vzhledu. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. Pevné PUR opěrné a područkové polštáře. Možnost výběru potahové látky a druhu matrace.

Rozkládací pohovka KRONOS

Cena : od 15 374,- 

Rozkládací pohovka KRONOS s úložným prostorem a možností rozložení každého lůžka zvlášť (Kronos I., II. a III.). Opěrný polštář je možné využít po rozložení jako podhlavník. Možnost výběru druhu matrace, tvaru područek a potahové látky.

Rozkládací pohovka IRIS

Cena : od 9 240,-

Velmi oblíbená rozkládací pohovka IRIS s výsuvným úložným prostorem. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky a druhu matrace. 

Rozkládací pohovka GAIA

Cena : od 11 218,-

Atraktivní rozkládací pohovka GAIA s děleným výsuvným úložným prostorem. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky a druhu matrace.  

Rozkládací pohovka DIANA

Cena : od 12 126,-

Multifunkční rozkládací pohovka DIANA s výsuvným dvoudílným úložným prostorem a s možností uspořádání čel. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. 

Rozkládací pohovka CUBE

Cena : od 11 264,-

Moderní rozkládací pohovka CUBE s děleným výsuvným úložným prostorem. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky a druhu matrace.

Rozkládací pohovka ATHÉNA II.

Cena : od 10 323,-

Rozkládací pohovka ATHÉNA s výsuvným úložným prostorem. Jednoduchou manipulací lze vytvořit kvalitní dvojlůžko pro každodenní spaní. Levé nebo pravé provedení. Možnost výběru potahové látky a matrace.