O nás

Motto: “Vy sníte, my tvoříme…”

Láska k interiérům mě drží v podstatě po celý život. Nábytkářskému oboru se věnuji od roku 2000.

“Tohle je moje životní poslání, moje cesta správným směrem…

Co je pro mě důležité?
  • osobní přístup se zákazníky,
  • záměr zákazníka – co od interiéru očekává,
  • úsměv na tváři zákazníků – pro mě největší odměna,
  • pozitivní reference na mou práci mi přináší nové zakázky.

Snaha vyhovět zákazníkovi na maximum pro mě byla zásada číslo jedna. Výsledky mé snahy a vzdělávání se stále potvrzují v podobě vracejících se klientů a jejich doporučení svým známým.

Neustále na sobě pracuji, sleduji aktuální trendy a nové kolekce materiálů od výrobců, abych byla schopná doporučit to nejlepší, co je aktuálně k mání.

podpis

Trochu historie

rok 2000

Zásadní událostí v mém pracovním životě bylo přivdání se do rodiny, která se zabývá truhlářskou a čalounickou výrobou. V rodinné firmě jsem se věnovala jak výrobnímu provozu, tak obchodní činnosti. 

rok 2011

V roce 2011 jsem se přestěhovala do Hustopečí u Brna a na náměstí si otevřela svoji prodejnu s nábytkem. S mnohými z Vás jsem se jistě osobně setkala už tam 🙂 

V prodejně jsem nabízela jak typizovaný nábytek – postele, kancelářský nábytek, pohovky, předsíňové stěny apod., tak možnost zaměření a výroby nábytku přesně na míru. Spolupráce již tehdy probíhala s mým švagrem, kdy já jsem interiéry navrhovala a on je poté vyráběl a montoval. 

V průběhu následujících let jsem navázala spolupráci s další truhlářskou výrobou, která velmi dobře funguje doposud.

…takhle to cítím a vnímám, když přemýšlím nad každým jednotlivým projektem. Práce mě naplňuje a moc mě baví. Největší radost mám u předávání hotového díla, kdy zákazníkům září jiskry v očích a někdy ukápne i slzička radostí…

rok 2017

Koncem roku 2017 jsem svoji provozovnu na hustopečském náměstí uzavřela, a to z důvodu, že jsem byla stále více na cestách za mými klienty, a tím se nedostávalo potřebné aktivitě v provozovně samotné.

Snažím se jít se svými službami naproti zákazníkům, a proto jedu vybavena vzorkovníky rovnou k nim a v prostoru, kde se bude realizace tvořit jim ukážu barvy, materiály a pobavíme se o možnostech dané realizace. Jezdila jsem často za mými zákazníky, nejen po jihomoravském kraji, ale také mimo něj. Klienti to velice vítají a tuto moji výrazně ojedinělou službu na trhu si moc pochvalují. Můj individuální přístup ke každé zakázce se tak zúročil, že v tomto přístupu neustále pokračuji. 

Spolupracuji také s ověřenými dodavateli matrací, židlí, čalouněného nábytku apod. Na naše výrobky poskytujeme 2 letou záruku a nabízíme jak záruční, tak i pozáruční servis.

Za ta dlouhá léta, kdy mi moje práce nepřestala být koníčkem, za což jsem velice ráda a svoji práci si užívám, byla u zrodu mnoha krásných, účelných a praktických projektů. Vždy jsme se zákazníkem vymysleli vše k jeho maximální spokojenosti…  

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.