O nás

Motto: “Vy sníte, my tvoříme…”

Láska k interiérům mě drží v podstatě po celý život. Nábytkářskému oboru se věnuji od roku 2000.

“Tohle je moje životní poslání, moje cesta správným směrem…

Co je pro mě důležité?
  • osobní přístup se zákazníky,
  • záměr zákazníka – co od interiéru očekává,
  • úsměv na tváři zákazníků – pro mě největší odměna,
  • pozitivní reference na mou práci mi přináší nové zakázky.

Snaha vyhovět zákazníkovi na maximum pro mě byla zásada číslo jedna. Výsledky mé snahy a vzdělávání se stále potvrzují v podobě vracejících se klientů a jejich doporučení svým známým.

Neustále na sobě pracuji, sleduji aktuální trendy a nové kolekce materiálů od výrobců, abych byla schopná doporučit to nejlepší, co je aktuálně k mání.

podpis

Trochu historie

rok 2000

Zásadní událostí v mém pracovním životě bylo přivdání se do rodiny, která se zabývá truhlářskou a čalounickou výrobou. V rodinné firmě jsem se věnovala jak výrobnímu provozu, tak obchodní činnosti. 

rok 2011

V roce 2011 jsem se přestěhovala do Hustopečí u Brna a na náměstí si otevřela svoji prodejnu s nábytkem. S mnohými z Vás jsem se jistě osobně setkala už tam 🙂 

V prodejně jsem nabízela jak typizovaný nábytek – postele, kancelářský nábytek, pohovky, předsíňové stěny apod., tak možnost zaměření a výroby nábytku přesně na míru. Spolupráce již tehdy probíhala s mým švagrem, kdy já jsem interiéry navrhovala a on je poté vyráběl a montoval. 

V průběhu následujících let jsem navázala spolupráci s další truhlářskou výrobou, která velmi dobře funguje doposud.

…takhle to cítím a vnímám, když přemýšlím nad každým jednotlivým projektem. Práce mě naplňuje a moc mě baví. Největší radost mám u předávání hotového díla, kdy zákazníkům září jiskry v očích a někdy ukápne i slzička radostí…

rok 2017

Koncem roku 2017 jsem svoji provozovnu na hustopečském náměstí uzavřela, a to z důvodu, že jsem byla stále více na cestách za mými klienty, a tím se nedostávalo potřebné aktivitě v provozovně samotné.

Snažím se jít se svými službami naproti zákazníkům, a proto jedu vybavena vzorkovníky rovnou k nim a v prostoru, kde se bude realizace tvořit jim ukážu barvy, materiály a pobavíme se o možnostech dané realizace. Jezdila jsem často za mými zákazníky, nejen po jihomoravském kraji, ale také mimo něj. Klienti to velice vítají a tuto moji výrazně ojedinělou službu na trhu si moc pochvalují. Můj individuální přístup ke každé zakázce se tak zúročil, že v tomto přístupu neustále pokračuji. 

Spolupracuji také s ověřenými dodavateli matrací, židlí, čalouněného nábytku apod. Na naše výrobky poskytujeme 2 letou záruku a nabízíme jak záruční, tak i pozáruční servis.

Za ta dlouhá léta, kdy mi moje práce nepřestala být koníčkem, za což jsem velice ráda a svoji práci si užívám, byla u zrodu mnoha krásných, účelných a praktických projektů. Vždy jsme se zákazníkem vymysleli vše k jeho maximální spokojenosti…  

Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.