služby
ORIGINÁLNÍ SLUŽBA

Už nikam nemusíte chodit, přijedu za Vámi i se svými vzorkovníky, vše na místě projednáme a vybereme to nejlepší. Zavolejte mi.

NÁVRHY NA MÍRU

Nechte mě vcítit se do prostoru a následně navrhnout to pravé. Naši truhláři pak nábytku vdechnou osobitý styl a kvalitní řemeslnou práci.

VÝJIMEČNÉ PLATBY

Po odsouhlasení grafického návrhu složíte zálohu ve výši 30-40% (dle obsahu zakázky) a doplatek uhradíte až po odzkoušení a převzetí.

JEDINEČNÝ DESIGN

Navrhuji interiéry tak, aby byly smysluplné a praktické v domácnosti. Proměňte bydlení v útulný domov, kam se budete rádi  vracet.

NÁVRH:
Vy sníte, my navrhneme a vyrobíme, Vy užíváte.
DETAILNÍ NÁVRH
ZARUČÍ ÚSPĚCH

Vaše přání a představy o nábytku
dovedeme k dokonalému výsledku.

Na Vás bude sdělit nám Vaše sny a touhy, na nás bude je navrhnout a vyrobit…
Podle slov našich zákazníků, je průběh spolupráce a následná realizace perfektní – přijedeme za Vámi vybaveni vzorkovníky materiálů a veškeré možnosti si na místě probereme a upřesníme. Daný prostor si zaměříme, a poté už můžete očekávat zaslání grafického návrhu Vašeho interiéru. Zákazníci tedy nemusí nikam jezdit a vzorkovník barev a materiálů si vyzkoušejí rovnou v místě, kde bude hotový nábytek realizován.

Jakmile získáte přesnější představu o výsledném nábytku, zavolejte mi, ať si domluvíme termín schůzky přímo u Vás, v prostoru, kde bude hotový nábytek namontován či usazen.

Podle Vámi poskytnutých informací, zaměření prostoru a po společné domluvě vytvořím návrh interiéru, který společně vyladíme do posledního detailu. Návrh můžeme upravovat, dokud se “neřízne” do zvoleného materiálu. Hotový návrh a cenovou kalkulaci si odsouhlasíme.

Zadáme odsouhlasený návrh do truhlářské dílny, objednáme případné zvolené spotřebiče a osvětlení a Vy se už můžete začít těšit na finální výsledek. Po výrobě si domluvíme termín montáže.

V předem domluveném termínu dojedeme namontovat nábytek a případně i osadit a zapojit spotřebiče nebo osvětlení, pokud jsou součástí dodávky. Poté už si budete s radostí užívat nového interiéru.

REALIZACE:
Originální a smysluplné interiéry.
KVALITNÍ PRÁCE
JE NÁŠ STANDARD

Pečlivost u řemesla je nejdůležitější podstatou, kterou nelze obejít.

Klienti si pochvalují, že tvoříme individuální návrhy pro veškeré prostory domácností. Ať už budete řešit kuchyni, ložnici, obývací pokoj, předsíň, dětský pokoj, pracovnu, šatnu, jídelnu, kancelář, hotelové pokoje, apartmány, kompletní byty na klíč, nebo cokoliv jiného jsme tu pro Vás, abychom Vám navrhli to nejlepší a smysluplné řešení k Vaší maximální spokojenosti.

Ať už řešíte kuchyňskou linku nebo třeba kompletní interiér do celého bytu, jsme tu pro Vás. Každý prostor navrhnem a přivedeme k dokonalosti. Využít jej maximálně a zároveň smysluplně, to je naše poslání. 

Nejčastěji používaným a zákazníky nejžádanějším materiálem je lamino. To používáme od předních výrobců, kterými jsou Kronospan a Egger. Jejich vzorkovníky jsou mými věrnými parťáky při každé schůzce u zákazníků.

Kuchyňská dvířka používáme a doporučujeme po letitých zkušenostech od firmy Trachea. Kování, ať už se jedná o kuchyňskou linku, nebo třeba šatní skříně, doporučujeme od výrobce Blum. Ten si za kvalitou stojí natolik, že poskytuje doživotní záruku na své výrobky.

Využijte našich dlouholetých zkušeností v tomto oboru. Rádi Vám doporučíme materiály a styly výrobků, aby se Vám jen tak neokoukaly a byli jste s nimi dlouhá léta spokojení. Zároveň Vám poradíme, jak se o materiály starat, aby stále vypadaly jako nové.

ZÁKÁZKY:
1126 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
KAŽDÝ PROJEKT
JAKO VÝZVA

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a bereme ji jako výzvu…

Mezi zrealizované projekty patří interiéry jak pro koncové zákazníky do jednotlivých domácností, tak i pro stavební firmy, hotely nebo bytová družstva. Vytváříme tak kompletní vybavení pokojů, ordinací, kanceláří i bytů. Inspiraci můžete najít přímo zde na stránkách, nebo pokud máte svoji představu, zavolejte mi, domluvíme si osobní schůzku a pobavíme se o možnostech realizace.

Není divu, že zákazníci touží po sladěné domácnosti. Proto se k nám opakovaně vracejí, a to jak z důvodu spokojenosti s naší prací, tak touhy po dalším vybavení domácnosti ve stejném stylu. Není projekt, se kterým bychom si neporadili. 

Jak jsem uváděla výše, v letech 2011-2017 jsem měla své bytové studio v Hustopečích u Brna. Časem se však ukázalo, že nás oslovují zákazníci v podstatě z celé ČR. Proto jsem se rozhodla provozovnu uzavřít, abych mohla vyjít vstříc zákazníkům a po dohodnutí termínu schůzky dojedu i k Vám.

Není tajemstvím, že nejvíce Vám o naší práci a realizacích řeknou naši zákazníci. Nahlédněte proto do sekce REFERENCE ať vidíte jakou zkušenost s námi mají opravdoví klienti, kteří mají ať už menší či větší kus naší práce ve svých domovech.

Preferujeme zakázky v jihomoravském kraji, ale jsme schopni za Vámi dojet v rámci celé ČR na konzultaci a zaměření. Následně dle domluvy termínu dorazí truhláři s dodávkou a montáží Vašeho nábytku.

Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.